Kamagra Jel
1 Adet Kamagra Jel 45 TL
2 Adet Kamagra Jel 79 TL
3 Adet Kamagra Jel 115 TL

Kamagra Jel Hakkında

Performans arttıran doğal JEL


Kamagra Oral Jeli Amerika'da FDA tarafından onaylanan, penis dokularında kan dolaşımını arttırıp maksimum ereksiyon sağlayan sildenafil'in yeni formülüdür. Cinsel ilişkiden önce poşet içindeki jeli bir kaşığa sıkıp ya da direk ağız yoluyla emerek kullandığınızda cinsel isteği arttırarak erkeklerin güvenini tazeler.

Hemen hemen çoğu ülkelerde olduğu gibi Türkiye'de de erkeklerin en önemli problemi olan erken boşalma (erken orgazm) ve cinsel yönden isteksizlik, fertleri cinsel ilişki sırasında olabildiğince etkisiz ve zor durumlara sokmaktadır. Aynı zamanda kendilerine olan güveni de sarsmaktadır. Bu problem sağlıklı cinsel ilişki kurmak isteyen erkek ve kadınların başlıca problemlerinden biri haline dönüşmüştür.

Çoğu bilim adamları bu problemi çözmek için büyük uğraşlar sonucu piyasaya birçok cinsel içerikli ürünler sürülmüştür. Fakat, piyasaya sürülen bu ürünlerin içerik olarak genelde kimyasallardan oluşu ve kullanım açısından da baya zor oluşu nedeniyle tercih edilmemektedirler.

Kamagra Oral Jelly etkileşim süresinin uzun olması ve aynı zamanda kolay kullanıldığı için bireylerin bir numaralı tercih sebebidir. Jel kıvamıyla 7 çeşit aroma içermektedir. İster içeceklerle ister emerek kullanabilirsiniz. Etkisi 48 saat boyunca devam eder. Kamagra Jel'in en büyük özelliklerinden biri de hem erkekler hem de bayanlar için uygun olmasıdır. Çoğu kimselerin Kamagra Jel'i tercih etmelerinin sebebi cinsel ilişkide hem erkeklere hem de bayanlara azami haz vererek cinsel doyumu en üst derecede yaşamalarını sağlamasıdır.

İktidarsızlık çeken bireylerde olağanüstü sonuçlar göstermiştir. Kamagra Jeli sistemli bir şekilde kullandıklarında erkeklerde cinsel organ sertliği ve erken boşalma gibi problemleri ortadan kaldırır. Etkili özellikleri ve içinde bulunan bitki özleri karışımlarından dolayı yan etki göstermeden büyük performans desteği sağlamaktadır. Bazı bireylerde geçici baş ağrısı yapabilir. Ancak bu durumla çok nadiren karşılaşılır. Cinsel ilişkiye ön hazırlık sırasında etkileşim gösterip cinsel isteği arttırır. İlişki sırasında ereksiyonun süresini daha da uzatır.

Kamagra Jel Sipariş


Kamagra Jel'in Etkileri

Kamagra meyve aromalı jeller unisex yani hem erkekler hem de kadınlar içindir. Jel olduğundan kana karışması kısa sürer, yutma problemi yaratmaz, etkisi 48 saat boyunca devam eder, her an sizi cinsel ilişkiye hazır tutar ve her türlü içecekle birlikte kullanılabilir.


Kamagra Jelin Erkeklerde Etkisi

 1. Cinsel kuvveti olağanüstü arttırır,
 2. Erken boşalma problemini yok eder,
 3. Cinsel birleşme sayısını artırır,
 4. Dikleşme ve sertleşmeyi maksimum sağlar,
 5. Damarları genişlettiğinden, daha fazla irilik ve kalınlık sağlar,
 6. Cinsel birleşmedeki stresi, korkuyu ve tedirginliği yok eder.
 7. Erkeğin kendine olan güvenini arttırır.
 8. En üst düzey seksualite sağladığından partnerinizi daha da mutlu etmenizi sağlar.


Kamagra Jelin Bayanlarda Etkisi

 1. Uyarıcı özelliğinden dolayı cinsel arzu verir,
 2. Partnerinize karşı olan arzulu isteğinizi arttırır,
 3. Şehvetlendirici etki sağlayarak maksimum zevk sağlar,
 4. Cinsel ilişkiye hazırlar,
 5. Afrodizyak etkisi mevcüttur.


Kamagra Jel'in Kullanımı

Poşet içerisindeki jeli bir kaşığa sıkıp ya da direk ağız yoluyla emilerek kullanılmaktadır. Üstelik isteyenler; meyve suyuyla karışım yaparak da rahatça kullanabilirer.
Kamagra Oral Jel 100mg ve yedi adet 5gr'lık paketlerden oluşmaktadır. Her paket tek kullanımlıktır.


Uyarılar / Önlemler

 1. Günde 1 adetten fazla kullanmayınız.
 2. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.
 3. 18 yaşından küçüklerin kullanmaları önerilmez.
 4. Kalp, tansiyon, nitrat türü ilaç kullanan, ciğer ve böbrek rahatsızlığı olanların kullanması önerilmez.
 5. Ciddi rahatsızlıkları olan ve sürekli ilaç kullanan bireylerin kullanmadan önce doktorlarına danışmaları önerilir.


Kamagra Jelinin Yan Etkisi

Kamagra Jelinin yan etkisi nadir görülür. Olası hafif yan etkiler yüzde sıcak basması, burun tıkanıklığı, hafif baş ağrısı, mide bulantısı ve baş ağrısıdır. Bu hafif yan etkilerden farklı olarak, ciddi yan etkileri kulak çınlaması, düzensiz kalp atışı, ellerde şişlik, nefes alma zorluğu, terleme ve ani görme kaybıdır. Bu yan etkilerden her hangi biri görüldüğünde kamagra jeli kullanmayı kesip direk doktorunuza başvurunuz.


Kamagra Jelinin İçeriği

İçeriğinde 7 farklı meyve (karamel, vanilya, frenk üzümü, ananas, çilek, portakal ve muz) aromaları bulunmaktadır. Bununla beraber cinsel problemleri gidermeye yardımcı olan, etkisi kanıtlanmış bitki özleri ve afrodizyaklar da içermektedir. İçeriğinde hiçbir kimyasal madde veya katkı maddesi bulunmaz. Tamamen doğaldır. Meyve özleri içerdiği için hoş bir kokusu da vardır.

Kamagra Oral Jel hiçbir kimyasal katkı maddesi katılmamış tamamiyle naturel bir afrodizyaktır.


Kamagra ile geceleriniz çok uzun sürecek!