Kamagra Jel
1 Adet Kamagra Jel 45 TL
2 Adet Kamagra Jel 79 TL
3 Adet Kamagra Jel 115 TL

Kamagra Jel Nedir?

Performans arttıran doğal JEL


Kamagra Jel Amerika'da FDA tarafından onaylanan, penis dokularında kan dolaşımını arttırıp maksimum ereksiyon sağlayan sildenafil'in yeni formülüdür. Bir diğer adı Kamagra Oral Jel olarak da geçmektedir. Sevişme aktivitesinden önce poşet içindeki kamagra oral jel'i bir kaşığın içine sıkıp ya da direk ağızdan emerek kullandığınızda sevişme isteği arttırarak erkeklerin güvenini tazeler.

Hemen-hemen çoğu ülkelerde olduğu gibi Türkiye'de de erkekler'in en önemli problemi olan erken boşalma (erken orgazm) ve cinsel yönden isteksizlik, fertleri cinsel ilişkileri sırasında olabildiğince etkisiz ve sıkıntılı durumlara sokmaktadır. Aynı zamanda kendilerine olan güveni de sarsmaktadır. Bu problem sağlıklı cinsel ilişkiyi kurmak isteyen erkek ve kadınların başlıca problemlerinden biri haline dönüşmüştür.

Çoğu bilim adamları bu problemi çözmek için büyük uğraşlar sonucu piyasaya birçok cinsel içerikli ürünler sürülmüştür. Fakat, pazara sürülen bu ürünlerin içerik olarak genelde kimyasallardan oluşması ve kullanımı açısından da baya zor oluşu nedeniyle tercih edilmemektedirler.

Kamagranın etkileşim süresinin uzun olması ve ayrıca kolay kullanıldığı için bireylerin bir numaralı tercih sebebidir. Jel-kıvamıyla 7 çeşit aroma içermektedir. İster içeceklerle ister emiş yöntemiyle kullanabilirsiniz. Etkisi 48 saat süresince devam eder. Kamagra Jel'in en büyük özelliklerinden biri de hem erkekler hem-de kadınlar için uygun olmasıdır. Çoğu kimselerin Kamagralı jelin tercih etmelerinin sebebi sex sırasında hem erkeklere hem_de bayanlara azami haz vererek doyumu en-üst derecede yaşamalarını sağlamasıdır.

İktidarsızlık çeken bireylerde olağanüstü sonuçlar göstermiştir. Bu jeli sistemli bir şekilde kullandıklarında erkeklerde cinsi organ sertliği ve erken-boşalma gibi problemleri ortadan kaldırır. Etkili özellikleri ve içinde bulunan bitki-özleri karışımlarından dolayı yan-etki göstermeden büyük performans-desteği sağlamaktadır. Bazı bireylerde geçici baş-ağrısı yapabilir. Ancak bu durumla çok nadiren karşılaşılır. Seksüel-ilişkiye ön hazırlık sırasında etkileşim gösterip sex isteğini arttırır. İlişki sırasında ereksiyonun süresini daha-da uzatır.

Kamagra Jel Sipariş


Etkileri

Bu meyve aromalı jeller unisex yani hem baylar hem de bayanlar içindir. Jel-kıvamında olduğundan kana karışması kısa sürer, yutma problemi yaratmaz, etkisi 48saat boyunca sürer, her an sizi sex ilişkisine hazır tutar ve her türlü içecekle birlikte kullanılabilir.


Erkeklerde Etkisi

 1. Cinsel kuvveti olağanüstü arttırır,
 2. Erken_boşalma problemini yok eder,
 3. Sevişme aktivitesi sayısını artırır,
 4. Dikleşme ve sertleşmeyi maksimum çıkartır,
 5. Damarları genişlettiğinden, daha fazla irilik ve kalınlık sağlar,
 6. Seksüel birleşmedeki stresi, korkuyu ve tedirginliği yokeder.
 7. Erkeğin kendine olan güvenini arttırır.
 8. En üst düzey seksualite sağladığından partnerinizi daha da mutlu etmenize yardımcıdır.


Bayanlarda Etkisi

 1. Uyarıcı özelliğinden dolayı seksüel arzu verir,
 2. Partnerinize karşı olan arzulu isteğinizi arttırır,
 3. Şehvetlendirici etki sağlayarak maksimum zevk almanıza yardımcı,
 4. Seksüel ilişkiye hazırlar,
 5. Afrodizyak etkisi mevcüttur.


Kullanılışı

Poşet içerisindeki jeli kaşığa sıkıp yada direk ağız yoluyla emilerek kullanılmaktadır. Üstelik isteyenler; meyve suyuyla karışım yaparak da rahatça kullanabilirer.
Kamagra-Jel 100mg ve yedi adet 5gr'lık paketlerden oluşmaktadır. Her paket tek kullanımlıktır.


Uyarılar / Önlemler

 1. Günde 1 adetten fazla kullanmayınız.
 2. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.
 3. 18 yaşından küçüklerin kullanmaları önerilmez.
 4. Kalp, tansiyon, nitrat türü ilaç kullanan, ciğer ve böbrek rahatsızlığı olanların kullanması önerilmez.
 5. Ciddi rahatsızlıkları olan ve sürekli ilaç-kullanan bireylerin kullanmadan önce doktorlarına danışmaları önerilir.


Yan Etki

Bu Jelin yan etkisi nadir görülür. Olası belli belirsiz yan etkiler yüzde sıcak basması, burun tıkanıklığı, hafif baş ağrısı ve mide bulantısıdır. Bu yan etkilerden farklı olarak, ciddi yan-etkileri kulak çınlaması, düzensiz kalp atışı, ellerde şişlik, nefes alma zorluğu, terleme ve ani görme kaybıdır. Bu yan-etkilerden her hangi biri görüldüğünde ürünü kullanmayı kesip direk doktorunuza başvurunuz.


İçeriği

İçeriğinde 7 farklı meyve (karamel, vanilya, frenk üzümü, ananas, çilek, portakal ve muz) aromaları bulunmaktadır. Bununla beraber cinsî problemleri gidermeye yardımcı olan, etkisi kanıtlanmış bitki özleri ve afrodizyaklar da içermektedir. İçeriğinde hiçbir kimyasal-madde veya katkı-maddesi bulunmaz. Tamamen doğaldır. Meyve özleri içerdiği için hoş bir kokusu da vardır.

Kamagra_Oral_Jel hiçbir kimyasal katkı maddesi katılmamış tamamiyle naturel bir afrodizyaktır.


Kamagra ile geceleriniz çok uzun sürecek!