Kamagra Jel
1 Adet Kamagra Jel 45 TL
2 Adet Kamagra Jel 79 TL
3 Adet Kamagra Jel 115 TL

Kamagra Oral Jelly Teslimat

Müşteri Hizmetleri | Teslimat Bilgileri

- Gönderim kısıtlamaları var mıdır?
Yasal düzenlemeler ve ürünlerin özel nitelikleri gereği, bazı kategorilerde özel teslimat kısıtlamaları koymaktadır.

- Yurtdışına Teslimat Yapılması Mümkün Mü?
Evet, yurtdışına teslimat yapılmaktadır. Lütfen coğrafi konuma teslimat imkanını müşteri temsilcimiz ile görüşün.

- Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti
KKTC'ye teslimat yapılabilmektedir.

- Hatalı / Eksik Siparişler
Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

Kamagra Oral Jelly Sipariş

Rakipsiz Teslimat ve Servisi ile Hizmetinizdeyiz.

Siparişlerinizi DERHAL! Teslim ediyoruz.


% 100 Gizlilik Güvencesi

Tüm siparişleriniz güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması kesinlikle ürün içeriğini bilmemekte. Ürünleriniz hediyelik ürün olarak yollanmaktadır. Kutu üzerinde G-Liz GRUP Yazmaktadır. Ürünleriniz İsminize gönderildiğinden dolayı 3. kişiler teslim alamaz.


Aynı Gün Sevkıyat

09.00 ile 16.00 arası alınan tüm siparişleri aynı gün yükleme garantisi. Eğer siparişiniz çalışma saatleri dışında gelirse siparişi takip eden ilk çalışma gününde yüklenir.


Gizlilik

Ürünlerinizi teslim aldığınızı takip etmemiz için teslimat sırasında sadece imzanız gerekmektedir. Eğer kargo geldiğinde adreste yoksanız sakın merak etmeyin. Kargonuzu almanız gereken yerin adresi kapınıza not olarak bırakılacaktır. Eğer 7 gün içinde almazsanız, siparişiniz bize geri gelecektir.


Gün İçinde Evde Yok musunuz?

Problem değil. Bize bir telefon açarak ya da sitemizden adresinizi güncelleyerek yeni teslimat adresini bize bildirebilirsiniz.

Siparişiniz Zamanında Gelmedi mi?

Eğer size bildirilen zaman içerisinde siparişiniz ulaşmazsa lütfen müşteri hizmetleri ile temasa geçiniz. yanlış verilen adreslerden dolayı yapılmayan teslimatlardan sorumlu değildir.